4 propozycje wiosennych stylizacji

Specjalnie na nadchodzące, lepsze dni - piękną wiosnę czekającą na Nas tuż za rogiem, przygotowałam 4 stylizacje. Jestem ciekawa, która z nich najbardziej trafi w Wasze gusta.


Cześć, wracam do Was ze świeżymi pomysłami i nową energią! Teraz, gdy w tym szczególnym okresie większość z Nas zostało w swoich domach - resetujemy się, spędzamy czas z rodziną, myślimy o przyszłości.


Sądzę, że każdy z nas wyciąga teraz jakąś życiową lekcję i chce wesprzeć innych, zarówno tych indywidualnie potrzebujących, jak i marki, które odczują najmocniej skutki spowolnienia gospodarczego. Ta obecna sytuacja w całej Polsce i na Świecie, która zmieni absolutnie wszystko w naszym codziennym życiu i sprawi, że nic nie będzie już takie, jak dotychczas - da nam wszystkim do myślenia.

Wiem, że teraz każdy z nas patrzy z ogromnym niepokojem w przyszłość, ale jestem zdania, że po każdej burzy wychodzi słońce. Trwamy w tym razem i tylko wspólnymi siłami będziemy w stanie wygrać!

Specjalnie na nadchodzące, lepsze dni - piękną wiosnę czekającą na Nas tuż za rogiem, przygotowałam 4 stylizacje. Jestem ciekawa, która z nich najbardziej trafi w Wasze gusta.


W tym sezonie stawiam na stylizacje pełne pastelowych i jasnych kolorów, delikatne wzory, dziewczęce sukienki łączone z jednej strony ze sportowymi sneakersami, a z drugiej zaś kobiece sandałki, czy wysokie szpilki w naturalnych kolorach, które będą pasowały dosłownie do każdej stylizacji.


Do moich stylizacji wybrałam buty z DeeZee z ich nowej kolekcji, wśród których każda z par jest na inną okazję. Która z nich podoba się Wam najbardziej? Podzielcie się Waszymi opiniami w komentarzach. #stylizacje #casual

Sexy denim

Sukienka: GUESS, brązowe sandałki na słupku: DeeZee, okulary: Parfois


Romantic chic

Sukienka: endofthedayfashion, torebka: malutkamanufaktura, sneakersy z różową zapiętką: DeeZee


Date time

Sukienka: Sugarfree, jasno-różowe sandałki Sweet Dreams: DeeZee


Spring celebration

Kurtka: medicine, t-shirt: Zara, spodnie: second hand, sneakersy: DeeZee, okulary: Parfois

7 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie