Kalendarz - tapeta na lipiec 2020

Poniżej znajdziecie prezent ode mnie - tapeta na lipiec z kalendarzem na miesiąc na pulpity Waszych urządzeń mobilnych i ekranów komputerów.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. - Mark Twain

A jakie Wam miejsce przychodzi na myśl, gdy zamykacie oczy i czy wiąże się z tym jakaś wyjątkowa historia? Niech ta tapeta na kolejny miesiąc przypomni Wam piękne wspomnienia z Waszych podróży i doda duży siły i wiary. :)


Do pobrania i dla Waszego użytku:Każda z tapet wiąże się z miejscem, wydarzeniem, sytuacją lub emocją, która okazała się w danym czasie dla mnie wyjątkowa.

Pliki są ustandaryzowane do następujących rozmiarów: na ekrany komputerów 2 880 pikseli x 1 800 pikseli oraz na smartfony 1 242 piksele x 2 688 pikseli i zostały przetestowane na kilku różnych urządzeniach. Jeśli jednak okaże się, że w Waszym przypadku tapeta skaluje się nieprawidłowo - dajcie mi znać.

0 komentarz