Kalendarz - tapeta na maj 2020

Poniżej znajdziecie prezent ode mnie - tapeta na maj z kalendarzem na miesiąc na pulpity Waszych urządzeń mobilnych i ekranów komputerów.


W tym miesiącu postawiłam na wspomnienie z Gran Canarii. Choć od tej podróży minął już ponad rok, ja nadal ciepło wspominam to miejsce. Zjeździłam tę wyspę wzdłuż i wszerz. Szczególnie teraz, gdy zamykam oczy, wyobrażam sobie, że przenoszę się tam. Słońce, miękki piasek pod stopami, urocze małe kraby wylegujące się na skałach oraz mnóstwo pysznego wina!


Pamiętam jak byłam zaskoczona, gdy moim oczom ukazywał się kolejny zaskakujący obraz i zachwycałam się nim mojemu narzeczonemu - jak bardzo zaskakiwał mnie tamtejszy klimat. To była wspaniała podróż i przyznam, że była jedną z moich ulubionych.

Dlaczego jeszcze to miejsce jest dla mnie tak wyjątkowe? Właśnie dlatego, że rok temu leciałam tam z moim chłopakiem, a wróciłam już z narzeczonym :)

A jakie Wam miejsce przychodzi na myśl, gdy zamykacie oczy i czy wiąże się z tym jakaś wyjątkowa historia? Niech ta tapeta na kolejny miesiąc przypomni Wam piękne wspomnienia z Waszych podróży i doda duży siły i wiary. :)


Do pobrania i dla Waszego użytku:Każda z tapet wiąże się z miejscem, wydarzeniem, sytuacją lub emocją, która okazała się w danym czasie dla mnie wyjątkowa.


Napiszcie w komentarzach, co sądzicie o takim prezencie dla Was? Chcielibyście, by co miesiąc pojawiały się nowe tapety?

Pliki są ustandaryzowane do następujących rozmiarów: na ekrany komputerów 3 000 pikseli x 2 000 pikseli oraz na smartfony 1 242 piksele x 2 688 pikseli i zostały przetestowane na kilku różnych urządzeniach. Jeśli jednak okaże się, że w Waszym przypadku tapeta skaluje się nieprawidłowo - dajcie mi znać.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie