Kalendarz - tapeta na wrzesień 2020

Poniżej znajdziecie prezent ode mnie - tapety na wrzesień z kalendarzem na miesiąc na pulpity Waszych urządzeń mobilnych i ekranów komputerów. Tym razem mam dla Was aż dwie wersje!

Da Nang to najliczniejsze miasto w środkowym Wietnamie, które obecnie rozwija się bardzo dynamicznie. Znajdziecie tam jedne z piękniejszych plaż morza Południowochińskiego.


Na półwyspie Son Tra możecie zobaczyć najpiękniejszy widok na całe miasto za dnia, jak i wieczorem. Dostaniecie się tam skuterem lub taksówką. Na wzniesieniu, znajdującym się ok. 20 kilometrów od miasta zobaczycie pagodę Ling Ung i słynną Lady Buddę, która robi nieziemskie wrażenie. Podobno ma chronić rybaków dając im sile do połowów i walki z wiatrami oraz falami.

Cały kompleks został zbudowany już w XIII wieku(!) podczas panowania cesarza Ming Manga.


Symetryczny dziedziniec pokryty jest licznymi drzewkami baobabów, posągami przedstawiającymi ludzkie emocje. Natomiast wieża relikwii Thap Xa Loi z pewnością przeniesie Was - tak, jak było to w naszym przypadku - do wyjątkowego świata mitów i wietnamskich wierzeń.


Do pobrania i dla Waszego użytku:Każda z tapet wiąże się z miejscem, wydarzeniem, sytuacją lub emocją, która okazała się w danym czasie dla mnie wyjątkowa.

Pliki są ustandaryzowane do następujących rozmiarów: na ekrany komputerów 2 880 pikseli x 1 800 pikseli oraz na smartfony 1 080 x 1 920 pikseli i zostały przetestowane na kilku różnych urządzeniach. Jeśli jednak okaże się, że w Waszym przypadku tapeta działa nieprawidłowo - dajcie koniecznie znać.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie