Nude Total Look - jak stworzyć stylizację w jednym kolorze?

Czy kolor nude musi oznaczać nudną stylizację? Pokażę Wam mój pomysł na #NudeTotalLook w pięknym połączeniu.

Zobaczcie, jak z tak jasnych kolorów stworzyć prostą i fantastyczną stylizację na każde wyjście! Ten trend króluje już od kilku sezonów i sprawdza się zarówno w codziennych stylizacjach jak i tych wieczorowych. Zapowiada się, że jeszcze długo będzie z nami, a ja tym wpisem i zdjęciami chcę Wam powiedzieć, byście nie bały się tego koloru i śmiało z nim eksperymentowały.

Krój oraz kolor mojej sukienki zachwycił mnie od razu, gdy tylko zobaczyłam ją w sklepie online i postanowiłam, że koniecznie musi się znaleźć w mojej szafie! Do tego dobrałam dość wysokie szpilki w zbliżonym kolorze i choć nie zaznasz w nich komfortowego chodu… to wiadomo, że przykujecie uwagę na dłużej, a efekt będzie murowany.

Torebka w kolorze beżu idealnie komponuje się z całością. Długo szukałam właśnie takiej, która zgrałaby się z całością, aż natrafiłam na firmę PUCCINI. Znalazłam tam całą masę kolorów i wzorów.

Mając przy sobie taki piękny i wyróżniający dodatek, spokojnie możecie postawić na minimalizm w biżuterii. U mnie idealnie zagrały: zegarek, delikatna bransoletka i kolczyki kółka w kolorze złotym.


Jak Wam się podoba mój #ootd? Ja jestem totalnie nim zachwycona i ciekawa Waszego zdania. Koniecznie dajcie znać pod wpisem. Bądźcie też na bieżąco z moimi kolejnymi wpisami i zapiszcie się na newsletter.

Nude Total Look

Sukienka: Talya, szpilki: DeeZee, torebka: Puccini, zegarek: Michael Kors, Bransoletka: Lilou

Życzę Wam dużo słońca i uśmiechu co dnia! Udanej pozostałej części Majówki.

#lookbook #outfit #wiosna #totallook

#ootd - akronim od "outfit of the day", czyli stylizacja dnia, używany, jako jeden z popularnych hasztagów m.in. w mediach społecznościowych.

0 komentarz